امروزه لاغری از طریق روش هایی همچون ورزش، رژیم غذایی و .. برای افراد سخت و سنگین شده است و آن ها به دنبال راه هایی سریع و مطمئن هستند که چربی مجددا بازنگردد. روش هایی چون عمل های زیبایی رونق دارد اما به دلیل ریسک و خطری که جان فرد را تهدید می کند طرفداران خود را از دست داده است. تکنولوژی نوظهور صنعت لاغری با دستگاه ترواسکالپ، خاطر کسانی که می خواهند به راحتی اضافه وزن خود را از بین ببرند، راحت کرده است. این روش بسیار سریع بوده و همچنین بدون بازگشت می باشد. تنها در یک یا دو جلسه ۱۵ تا ۳۰ دقیقه ای شاهد کاهش وزن و سایز خود خواهید بود.

با چربی های خود خداحافظی کنید!

ترواسکالپ چیست؟

ترواسکالپ یک روش فوق العاده در جهت درمان و از بین بردن چربی های اضافی بدن است. روش کار این دستگاه به گونه ای است که از طریق انتشار فرکانس رادیویی، موجب کانتورینگ بدن شما و کاهش چربی و سفت شدن پوست می شود. به وسیله این دستگاه شما این فرصت را واهید داشت تا بدن خود را به شکلی که دلخواهتان است در آوردید!

لازم به ذکر است که به دلیل تکنیک‌های فرکانس رادیویی و توانایی شخصی‌سازی تنظیمات دما، پوست اطراف، اعصاب و بافت‌ها از طریق این روش آسیبی نخواهد دید.

در طی انجام این عمل شما تنها شاهد سرخی و برافروختگی ملایمی بر روی پوست خود خواهید بود که به سرعت از بین خواهد رفت. نیازی به نگرانی نیست!

ترواسکالپ روشی غیر تهاجمی است که سلول‌ های چربی زیر پوست را از بین خواهد برد. در این روش انرژی فرکانس رادیویی به سلول‌های چربی می‌ رسند و هر جلسه ۲۴% از آن ها از بین می‌ روند. این روش درد ندارد (برای کسانی که با درد در طی فرآیند مشکل دارند مژده بسیار خوبی می باشد) و عوارض خاصی ایجاد نمی‌ کند.
این دستگاه تحول عظیمی در زمینه لاغری و پیکر تراشی دارد که نمی توان آن را انکار کرد. تاثیر این دستگاه بر صنعت زیبایی و لاغری به حدی بوده که رضایت اکثریت استفاده کنندگان را به همراه داشته است.

ترواسکالپ برای چه کسانی مناسب است؟

 1. افرادی که با ورزش و رژیم غذایی به نتیجه دلخواه و فرم ایده آل بدن خود نرسیده اند. زیرا برخی از چاقی ها به گونه ای ارثی می باشد و با این روش ها از بین نمی روند.
 2. افرادی که دارای چربی اضافه در ناحیه غبغب هستند.
 3. اشخاصی که برنامه غذایی سالمی را دنبال می کنند.

ترواسکالپ برای چه کسانی مناسب نیست؟

مسلما این روش محدودیت هایی دارد که به سلامت فیزیکی افراد بر می گردد و بدین ترتیب کسانی که دارای برخی از بیماری های زمینه ای هستند نباید از این روش برای لاغری استفاده کنند.

 • افرادی که دارای BMI بالایی هستند
 • در صورت وجود هرگونه بیماری مانند بیماری کلیوی و…، همچنین مصرف داروی خاص (در این مورد بهتر است با دکتر خود در این زمینه مشورت کنند)
 • خانم های باردار و شیرده
 • به سبب استفاده از امواج RF، این دستگاه برای افرادی که در بدنشان از دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب، ایمپلنت های الکترونیکی دارند مناسب نیست.

مزایای استفاده از دستگاه ترواسکالپ

دستگاه-ترواسکالپ-کلینیک-زیبایی-هانیل-5

این روش به عنوان یکی از اصلی ترین راه کارهای لاغری می باشد، در کمترین زمان با بهترین نتیجه! در ادامه به برخی از ویژگی های لاغری با این دستگاه اشاره خواهیم کرد:

کانتورینگ بدن:

به طور مختصر کانتورینگ بدن به این شکل است که شما فرم بدن خود را خودتان انتخاب می کنید! کانتورینگ بدن عملکردهای متعددی از سفت کردن پوست تا حل کردن ذخیره چربی دارد. انواع زیادی از درمان های کانتورینگ بدن وجود دارد؛ مانند آن هایی که صرفا پوست را سفت می کند یا به تعریف بافت عضلانی کمک می کند. کانتورینگ بدن می تواند روش جراحی کم تهاجمی یا غیر تهاجمی باشد. به علاوه، ترواسکالپ بخشی از درمان های خانوادگی است ازجمله ID،۳D، وفلکس.

کاهش هزینه و زمان:

همانطور که تا به اینجا متوجه شده اید به دلیل تعداد جلسات محدودی که این روش نیاز دارد در زمان شما صرفه جویی خواهد شد. از طرفی این موضوع به کاهش هزینه های شما نیز کمک شایانی خواهد کرد.

کاهش چربی:

کاهش چربی در کم ترین زمان ممکن از اصلی ترین ویژگی های این روش می باشد. بسیاری از افراد به دلیل داشتن لایه های چربی در اقصی نقاط بدن خود ناراحت و ناراضی هستند و خلاصی از آن ها به رویایی محال بدل شده است. این درمان بافت زیر پوست را گرم می کند که موجب ذوب شدن چربی برای همیشه است.

کنترل دما لحظه ای

در این روش از گرما برای ذوب چربی ها استفاده می کنند در جریان بهره گیری از این پروسه برای از بین بردن چربی های موضعی دمای پوست به صورت متداول بررسی می شود تا انرژی به صورت خودکار تنظیم شود. دمای مورد استفاده در بافت های چربی ۴۵ درجه سانتی گراد می باشد. در حالی که درجه حرارت در پوست ۳ الی ۴ درجه خنک تر و پایین تر می باشد.

نتایج دائمی :

وقتی بیماران درمان کانتورینگ بدن را درنظر می گیرند، اغلب با خود فکر می کنند آیا نتایج بدست آمده از Trusculpt دائمی است یا خیر. جواب به این پرسش بله است. هر ذخیره چربی با این درمان حل شده  و به طور دائم از بدن برداشته می شود یعنی بازگشت این ذخایر چربی سخت خواهد بود.

ایمن و بدون درد بودن:

ایمنی و فاقد ریسک و خطر جانی بودن از دیگر مزایای این دستگاه می باشد. این روش درمانی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است؛ بدین معنا که قبل از توزیع در بازار باز، آزمایشات بالینی زیادی برروی این روش درمانی انجام شده است. ترواسکالپ ایمن می باشد زیرا روشی غیر جراحی و بدون درد است، هر درمانی که بتواند بدون نقض مانع پوستی انجام شود معمولا بدون عوارض جانبی است و این درمان استثنا نیست.

در ادامه برخی دیگر از ویژگی های این دستگاه را خواهیم دید:

 • درمان به صورت همزمان در چند ناحیه از بدن
 • متناسب جهت درمان در مناطقی با وسعت بزرگ و کوچک در بدن
 • تجربه بالینی اثبات شده در بیماران
 • بدون دوره نقاهت و امکان بازگشت به فعالیت روزانه پس از جلسه درمانی
 • کانتورینگ بدن به همراه سفت کردن پوست
 • لاغری و پیکرتراشی با سرعت بالا طی یک جلسه ۱۵ دقیقه ای
 • عدم وجود عوارض
 • رضایت بالای ۹۰ درصد افراد در سراسر جهان
 • قابل استفاده برای چربی های موضعی صورت و بدن
 • بدون هیچ گونه عوارض نظیر خونریزی، درد، احساس سوزش
 • درمان موثر تنها در یک جلسه (تنها در صورت نیاز، لاغری با ترواسکالپ تکرار خواهد شد)

کاربرد ترواسکالپ

شاید بسیاری از افراد بر این باور باشند که کاربرد این دستگاه تنها برای لاغری در نواحی خاصی از بین مثل شکم و پهلو باشد (نقاطی که اکثریت افراد دچار مشکل هستند و از چربی اضافه در آن قسمت رنج می برند) اما این گونه نیست! در ادامه به کارکرد دستگاه ترواسکالپ در نواحی مختلف بدن اشاره خواهیم کرد:

لاغری موضعی و کاهش چربی در نواحی بدن و غبغب

وجود غبغب برای بعضی از افراد به مشکلی بدل شده که برخی تنها عمل زیبایی را راه چاره می دانند اما دستگاه ترواسکالپ این مشکل را حل کرده و تنها در یک یا نهایت دو جلسه شما را از شر غبغب (که تاثیر به سزایی در زیبایی صورت دارد) خلاص می کند.

رفع و کاهش سلولیت

بر اثر چاق و لاغر شدن خط هایی بر روی پوست بر اثر کشیدگی به وجود می آید که برای بعضی از افراد آزاردهنده است. روش های زیادی برای از بین بردن آن ها وجود دارد که اکثر آن ها بازگشت پذیر هستند و باعث به وجود آمدن دوباره ی خطوط بر روی پوست خواهد شد. دستگاه ترواسکالپ رهایی همیشگی شما از این خطوط را تضمین می کند. از بین رفتن سلولیت های بدن را با دستگاه ترواسکالپ تجربه کنید!

افزایش الاستین و کلاژن سازی در موضع درمان و جلوگیری از شلی و افتادگی پوست ناحیه

از آنجایی که در جریان هستید، هر لاغری باعث شل شدن پوست آن قسمت از بدن می شود و این موضوع خیلی از افراد را حتی از لاغر کردن منصرف می کند. دستگاه ترواسکالپ با کلاژن سازی و افزایش الاستین از افتادگی پوست در نواحی که چربی از دست داده است، مانع از افتادلی و شل شدن پوست خواهد شد.

نواحی مورد درمان با ترواسکالپ

در قسمت های بالا از کاربرد ترواسکالپ گفتیم، در این قسمت درباره قسمت هایی از بدن که با استفاده از دستگاه ترواسکالپ لاغری را برای شما به ارمغان می آورد خواهیم گفت:

 • شکم و پهلو
 • بازو
 • فیله پشت کمر
 • ران و باسن
 • غبغب

ترواسکالپ غبغب

در بین موراد بالا شاید غیرباورترین قسمتی که می توان چربی های آن را با ترواسکالپ از بین برد، غبغب باشدو از بین بردن غبغب به زیبایی چهره و صورت خصوصا در خانم ها کمک زیادی می کند. بعضی از افراد به صورت ژنتیکی و یا ارثی دارای غبغب می باشند و یا برخی دیگر، چاقی دلیل به وجود آمدن غبغب شده است.

دستگاه ترواسکالپ از چندین پروپ تشکیل شده است که با توجه به ناحیه تحت درمان در هر جلسه از یک یا تعدادی پروپ بر محل درمان استفاده می شود. با توجه به کوچک بودن ناحیه غبغب تنها یک پروپ بر روی این ناحیه قرار می گیرد.

مراحل انجام ترواسکالپ

 • مشاوره با پزشک و بررسی نواحی دارای چربی به همراه تست اینبادی و کوانتوم
 • اندازه گیری میزان ضخامت چربی ها
 • تعیین نمودن تعداد پروپ مورد نیاز برای ناحیه درمانی مد نظر
 • تنظیم دستگاه با توجه به میزان ضخامت چربی و مشخصات بدنی هر فرد
 • به مدت ۱۵ دقیقه درمان به طول می انجامد که موجب مرگ سلولی چربی های می گردد.

اقدامات لازم قبل از انجام ترواسکالپ چیست؟

قبل از شرکت در جلسه ترواسکالپ خود، نکاتی است که باید به آن ها توجه کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشید. از جمله این نکات این است که، قبل از انجام ترواسکالپ به میزان کافی از مایعات استفاده کنید. از زیور آلات و پیرسینگ در آن ناحیه استفاده نکنید. برای تماس بهتر دستگاه با ناحیه مورد نظر، آن قسمت را شیو کنید. از برنزه کردن پوست خودداری کنید. پوست شما باید فاقد کرم، لوسیون و … باشد.

اقدامات لازم بعد از انجام ترواسکالپ چیست؟

نگران التهابات پوستی که به وجود می آید نباشید زیرا پس از چند ساعت از بین خواهند رفت. مایعات کمک فراوانی به شما خواهد کرد، آن را فراموش نکنید.

همچنین لازم به ذکر است که امکان دارد در ناحیه درمان شده، به مدت ۷۲ ساعت گره های قابل لمس یا توده هایی حس شود که با گذشت چند هفته از بین می روند.  بنابراین جای نگرانی نیست! گره ها و توده های ایجاد شده را روزانه به مدت ۲ تا ۵ دقیقه ماساژ دهید تا به تجزیه سریع آن ها کمک کنید.

ترواسکالپ چگونه عمل می کند؟

دستگاه-ترواسکالپ-کلینیک-زیبایی-هانیل-6

دستگاه ترواسکالپ با استفاده از امواج رادیو فرکوئنسی و عمق نفوذ مشخص تا لایه چربی، با اعمال گرمای بالای ۴۶ درجه و کنترل شده موجب مرگ سلولی چربی های موضع درمان می شود. گرمای حاصل از دستگاه در لایه درم پوست موجب تحریک کلاژن سازی و در نتیجه سفتی و لیفت پوست و همچنین کاهش سلولیت نیز می گردد.

تغییرات حاصل از ترواسکالپ چه زمانی قابل مشاهده است؟

در اثر گرمایی که به قسمت مشخص از بدن که دارای بافت چربی می باشند، وارد می شود، چربی های اضافه تا نهایت ۱۲ هفته بوسیله سیستم طبیعی بدن دفع می گردند. تغییرات از هفته چهارم کاملا قابل مشاهده خواهد بود.

تعداد جلسات ترواسکالپ

تعداد جلسات لاغری با ترواسکالپ در بهترین کلینیک زﯾﺒﺎﯾﯽ، در کلینیک زیبایی هانیل،  با توجه به به مواردی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

 • نتیجه دلخواه بیمار
 • وسعت ناحیه تحت درمان
 • میزان چربی در ناحیه تحت درمان

بدین صورت که یک تا دو جلسه در طول ۲ تا ۳ ماه پیشنهاد می شود. همچنین در نظر داشته باشید که فردی که از این روش برای از بین بردن چربی های بازو یا غبغب استفاده می کند به تعداد جلسات کمتری نسبت به کسی که از این پروسه برای لاغری ران یا پهلو ها استفاده می کند؛ نیاز دارد.

ترواسکالپ در کلینیک زیبایی هانیل، بهترین مرکز برای لاغری به وسیله ترواسکالپ

کلینیک زیبایی هانیل یکی از بهترین مراکز تهران است که با ارائه مناسب ترین خدمات به مراجعه کنندگان، همواره در پی جلب رضایت مراجعه کنندگان بوده است.

برای دریافت مشاوره و یا وقت برای انجام ترواسکالپ با کلینیک هانیل تماس حاصل فرمایید. 

۸۷۷۳ ۲۲۷۰ ۰۲۱ | ۸۷۶۴ ۲۲۷۰ ۰۲۱