لیزر بهترین وسیله برای از بین بردن موهای زائد می باشد که بسته به میزان مو و سختی ریشه در تعداد جلساتی معین، شاهد از بین رفتن موهای زائد خواهید بود. لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا Candela از بهترین روش های از بین بردن این موهاست. این روش دائمی می باشد به همین منظور دارای طرفداران زیادی می باشد. این روش به وسیله دستگاه های مختلفی انجام می گردد.
این مدل دستگاه در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه شده است که در ادامه به توضیح انواع آن و کاکردهایش می پردازیم.

انواع دستگاه لیزر کندلا

دستگاه های لیزر موهای زائد کندلا در مدل های مختلف تولید می شوند و در بازار موجود می باشد. در ادامه به توضیح هرکدام خواهیم پرداخت.

۱- دستگاه لیزر مینی جنتل لیز پلاس

دستگاه لیزر جنتل لیز پلاس، اولین نسل لیزر موهای زائد کندلا می باشد. از طرفی به نوعی دستگاهی نوستالژی در زمینه دستگاه های لیزر کندلاست. این دستگاه در طول موج ۷۵۵ نانومتر کار می کند و از ویژگی های بارز آن این است که علاوه بر حذف و ریشه کن کردن موهای زائد، در درمان رنگدانه های ایجاد شده بر روی پوست، ضایعات عروقی و خطوط ریز پوستی را نیز بسیار موثر است. در مقایسه با دستگاه های امروزی، این دستگاه قدیمی به شمار می رود.

 

دستگاه-لیزر-مینی-جنتل-لیز-پلاس-لیزر-موهای-زائد-با-دستگاه-کندلا-کلینیک-زیبایی-هانیل

۲- دستگاه مینی جنتل لیز

زمان عرصه این دستگاه به بازار، بهترین پیشنهاد برای رفع و لیزر موهای زائد آقایان و خانم ها می باشد که در نقایسه با نسل قبلی خود، ۵۰ درصد سرعت از بین بردن موهای زائد را افزایش می دهد. به همین دلیل در آن زمان، مراجعه کنندگان برای استفاده از این دستگاه افزایش یافتند. انواع تیپ های پوستی می توانستند از این دستگاه بهره ببرند.
دستگاه مینی جنتل لیز کندلا دارای هندپیس های در اندازه های ۱۲، ۱۵ و ۱۸ میلی متری می باشد که در پاکسازی و از بین بردن مو و ریش صورت مردان و نقاط بسیار کوچک کاربرد دارد اما در نظر داشته باشید برای انجام لیزر فول بادی یا کل بدن زمان بسیاری می بایست صرف شود و شما متخصص و کلینیک دار عزیز به این مورد می بایست توجه داشته باشید.
دستگاه-مینی-جنتل-لیز-لیززر-موهای-زائد-با-دستگاه-کندلا-کلینیک-زیبایی-هانیل

۳- دستگاه الکس کندلا مینی جنتل یاگ

از دیگر دستگاه های ارائه شده توسط کمپانی کندلا دستگاه مینی جنتل یاگ می باشد که در جهت رفع موهای زائد اما مناسب برای پوست های تیره طراحی و ساخته شده است. این دستگاه در طول موج ۱۰۶۴ نانومتر عمل می کند و غیر از پوست های تیره، برای طیف رنگی دیگر نیز قابل استفاده است.

از نکات مثبت و مزایای این دستگاه، نوع درمان غیر تهاجمی این لیزر اندیاگی است که علاوه بر لیزر موی بدن در سفت شدن پوست و از بین بردن چین و چروک های پوست صورت و بدن نیز موثر می باشد.

 

دستگاه-الکس-کندلا-مینی-جنتل-یاگ-لیزر-موهای-زاید-با-دستگاه-کندلا-کلینیک-زیبایی-هانیل

۴- دستگاه لیزر الکس جنتل لیز پرو

معروف ترین و به نوعی بهترین دستگاه ارائه شده توسط کمپانی کندلا، دستگاه جنتل لیز پرو می باشد که همچنان در طول موج ۷۵۵ عمل می کند و افراد با هر رنگ پوستی می توانند از آن بهره ببرند. از مزایای این دستگاه نسبت به مدل های دیگر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد پالس بیشتر در هر ثانیه
 • بزرگتر شدن نقطه کانونی لیزر در این دستگاه (باعث از بین رفتن موی زائد در هر نقطه بطور چشمگیری خواهد شد)
 • استفاده از تکنولوژی زیمر ۶ است که باعث می شود مراجعه کننده احساس رضایت بسیار بهتری را تجربه کنند و درد و سوزشی را هنگام رفع موی بدن احساس نکند.
 • سایز هندپیس در اندازه های ۲۰، ۲۲ و ۲۴ میلی متر می باشد که اپراتور دستگاه بسیار راحت تر و سریع تر می تواند از بین بردن موی زائد بدن را انجام دهد.

این دستگاه برای کلینیک های زیبایی که مشتریان زیادی دارند و سرعت عمل در انجام لیزر برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است بسیار مناسب می باشد.

دستگاه-لیزر-الکس-جنتل-لیز-پرو-لیزر-موهای-زائد-با-دستگاه-کندلا-کلینیک-زیبایی-هانیل

مطالب مرتبط:

لیزر موهای زائد در دوران بارداری یکی از دغدغه های خانم های باردار است که می خواهند از شر موهای زائد خود خلاص شوند. لازم است قبل از اقدام به انجام آن، بیشتر بخوانید!

۵- دستگاه لیزر جنتل مکس پرو

از دستگاه لیزر جنتل مکس پرو می توان به عنوان پادشاه دستگاه های برند کندلا یاد کرد. لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا Candela به راحتی هرچه تمام تر انجام می شود. این دستگاه در دو طول موج ۷۵۵ و ۱۰۶۴ نانومتر عمل می کند و تمامی آنچه را که از یک دستگاه لیزر می خواهید برای شما به ارمغان می آورد. این دستگاه درمان های غیر تهاجمی را شامل می شود و دقیقا سرعت بسیار بالا و تکنولوژی ZIMMER6 را دارا می باشد.

اسپات سایز هندپیس الکس کندلا جنتل مکس پرو در اندازه ۲۰، ۲۲ و ۲۴ میلی متر می باشد. این دستگاه در درمان ضایعات رنگدانه ای، پوست آسیب دیده از آفتاب، لک های ناشی از بالا رفتن سن، کک و مک ، ناهنجاری های عروقی ، برداشتن جای بخیه ناشی از عمل سزارین و درمان واریس بسیار ایده آل می باشد.

دستگاه-لیزر-جنتل-مکس-پرو-لیزر-موهای-زائد-با-دستگاه-کندلا-کلینیک-زیبایی-هانیل

۶- دستگاه جنتل یاگ پرو

همانطور که در بالا دیدیم، دستگاه جنتل یاگ بهترین دستگاه برای پوست های تیره می باشد، حال در ادامه جنتل یاگ پرو نیز از این قائله مستثنی نبوده و در حال حاضر بهترین دستگاه برای کسانی است که پوستی تیره رنگ دارند! این دستگاه در طول موج ۱۰۶۴ نانومتر عمل می کند و در کنار پوست های تیره، برای طیف رنگی دیگر پوست ها نیز قابل استفاده و موثر می باشد.

دستگاه جنتل یاگ پرو با قابلیت نفوذ بسیار عمیق در پوست با حداقل پراکندگی انرژی قادر است موهای کرکی را خصوصا در پوست های تیره از بین ببرد.

دستگاه-جنتل-یاگ-پرو-لیزر-موهای-زائد-با-دستگاه-کندلا-کلینیک-زیبایی-هانیل

مزایای لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا Candela

 • قدرتمندی دستگاه
 • اثربخشی بالا
 • نحوه عملکرد ساده و مطلوب دستگاه های لیزر
 • تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هر دو طول موج کندلا الکس
 • رضایت ۹۵ درصدی افراد پس از استفاده از دستگاه های کندلا
 • فاقد ایجاد درد و احساس سوزش
 • ریزش ۸۵ درصدی موهای زائد تنها پس از سه جلسه
 • دارای کولینگ و خنک کنندگی
 • راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس
 • احساس امنیت حین استفاده از Candela Alex
 • قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا الکس
 • بهره گیری از علم روز و تکنولوژی پیشرفته در Candela Alex

فناوری کولینگ در دستگاه های لیزر کندلا

لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا Candela از مزایای فراوانی برخوردار است. اصلی ترین آن ها که لازم بود به صورت جداگانه به آن بپردازیم، به کارگیری از فناوری زیمر یا همان ایرکولینگ می باشد که نقش فراوانی در زمینه رضایت مراجعه کننده به همراه دارد. زیرا توانایی کاهش و از بین بردن درد و سوزش حاصل از فرآیند لیزر را دارد. خنک کنندگی زیمر الکس کندلا خصوصا جنتل مکس پرو در دو نوع dcd و acc می باشد. در تکنولوژی DCD خنک کردن توسط سیستم کریوژن انجام می شود اما در سیستم ACC خنک کردن تحت هوای سرد صورت می گیرد. البته لازم به ذکر است این فناوری در دستگاه مدل جنتل مکس پرو موجود می باشد.

دستگاه های لیزر موهای زائو چگونه عمل می کنند؟

عملکرد دستگاه لیزر از طریق تابش مستقیم پرتوهای لیزر بر روی پوست محل مورد نظر و تاثیر بر روی فولیکول های مو بدون تاثیرات منفی و عوارض جانبی بر روی پوست است.

لیزر موهای زائد از طریق دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با قدرت فوق العاده به رفع تعداد زیادی تار مو در یک جلسه می انجامد. (به گونه ای که بعد از جلسه اول احساس می کنید دیگر نیازی به ادامه جلسات نیست!). دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای رفع موهای زائد مشکی و کمی تیره مناسب است. افراد با هر نوع و رنگ پوستی می توانند از این دستگاه های برای خلاصی دائمی از موهای زائد خود بهرمند شوند.

در این میان پوست های خیلی تیره و یا افرادی که برنزه کرده باشند نمی توانند از لیزر استفاده کنند. اما کمپانی کندلا در این زمینه هم به یاری مراجعه کنندگان رفته و دستگاه های سری یاگ را طراحی و تولید کرده است. در این زمینه افراد با پوست های تیره نیز می توانند از این روش استفاده کنند.